Adolphe Crespin (1859-1944) & Edouard Duyck (... Lot n° 4
Résultat :
Estimation :
Alcazar Royal, 1895-1896.
Lithographie en couleurs entoilée.
Signée en bas à droite dans la planche.
Impr Gouweloos, Bruxelles.
De nombreuses traces de restaurations. Pliures.
Lithografie in kleuren op doek.
Rechtsonder in de plaat gesigneerd.
Impr Gouweloos, Brussel.
Veel sporen van restauratie. Plooien.
89 x 61 cm