Lot n° 1

G. DARIEN (XIX-XX)

Résultat :
Estimation :

L'escarmouche. Journal hebdomadaire illustré. Total de 10 exemplaires. Ensemble comprenant 7 fascicules de l'année 1893, grand in-4 en feuilles. Première année n° 1 (12 novembre 1893) au n° 8 (31 décembre 1893). Il manque le n° 3. Et trois fascicules de l'année 1894, deux grand in-4 en feuilles et un dans un autre format. Wekelijkse geïllustreerde krant. Totaal 10 exemplaren. Set bestaande uit 7 nummers van het jaar 1893, groot in-4 in bladen. Eerste jaargang nr. 1 (12 november 1893) tot nr. 8 (31 december 1893). Vermist nr. 3. En drie nummers uit het jaar 1894, twee grote in-4 bladen en één in een ander formaat. Dimensions variées 40,5 x 30,5 cm 21,5 x 14,5 cm