L'escarmouche.
Journal hebdomadaire illustré.
Total de 10 exemplaires.
Ensemble comprenant 7 fascicules de l'année 1893, grand in-4 en feuilles.
Première année n° 1 (12 novembre 1893) au n° 8 (31 décembre 1893). Il manque le n° 3.
Et trois fascicules de l'année 1894, deux grand in-4 en feuilles et un dans un autre format.
Wekelijkse geïllustreerde krant.
Totaal 10 exemplaren.
Set bestaande uit 7 nummers van het jaar 1893, groot in-4 in bladen.
Eerste jaargang nr. 1 (12 november 1893) tot nr. 8 (31 december 1893). Vermist nr. 3.
En drie nummers uit het jaar 1894, twee grote in-4 bladen en één in een ander formaat.
Dimensions variées 40,5 x 30,5 cm 21,5 x 14,5 cm