Gregorii Franci ... Lexicon Sanctum : Ex ipsius... Lot 13
Résultat :
Estimation :
Gregorii Franci ... Lexicon Sanctum : Ex ipsius S. Scripturae Explicationibus Nominum Propriorum, quae in Hebreo Codice, & omnibus eius translationibus existant concinnatum. Cui adiuncta est Onomatoscepsia Seu Omnium tam Veteris quam Novi Testamenti nominum propriorum Hebraicorum evolutio ... Hanoviae. Typis wechelianis, sumptibus Clementiis Schleichii et Petri Zetter, 1634. Petit in 8°. Pleine reliure de vélin, couleur ivoire. Dos lisse. Titre manuscrit à l'encre noire. Pages brunies. 31 pages (Préface), 709 pages. A la fin de l'ouvrage, est relié l'ouvrage suivant : Duo indices quorum unus radicum est; alter nominum propriorum omnium, hac in onomato scepsia explicatorum. Les pages de cet ouvrage sont numérotées en commençant par la fin, comme s'il était rédigé en hébreu.