Lot n° 1043

Résultat :
Estimation :

(Burssens) Gaston Burssens, Posthume Verzen. Orig. werkhandschrift (onvolledig). 19 p. in-12°, op agenda-papier met hoofding. Blauwe en rode bic. Elke pagina toont vaak ruwe eerste versies, aanzetten, verbeteringen, aanvullingen..... Bijgevoegd: Gaston Burssens, Posthume Verzen of Le Silence tel qu'on en parle. 's-Gravenhage, Uitgeverij A.A.M. Stols/ J.-P. Barth, 1961. In-8°. In mod. doos met groen mar. rug.