(Van Ostaijen) Paul van Ostaijen, Intermezzo.... Lot 1016
Résultat :
Estimation :
(Van Ostaijen) Paul van Ostaijen, Intermezzo. Houtsneden van Joris Minne. Antwerpen, Bibliofielenvereeniging Tijl, (1929). Pet. in-4°. 72 pp. Un des 33 ex. nr. 24, signé.
Sous couv. orig.