Lot n° 182

Peter van der Ploeg (1954)

Résultat :
Estimation :

The Accomplice -Jonge vrouw leunend tegen een strandhuisje, Olie op paneel, Afmeting +/- 60x40 cm, Gesigneerd verso voluit en gedateerd 2013