Lot n° 169

Karel Appel (1921-2006)

Résultat :
Estimation :

Cobra figuur, Zeefdruk op papier, Afmeting +/- 85x70 cm, gesigneerd rechtsonder, H/C Hors Commerce en gedateerd 1977 tevens door Appel aangemerkt Bon A Tirer midden onder