Lot n° 136

Dirk Smorenberg (1883–1960)

Résultat : Non Communiqué
Landtong nabij Loosdrechtse plassen in de zomer, Olieverf op doek, Afmetng +/- 60x50 cm, gesigneerd rechtsonder