Lot n° 124

Résultat : Non Communiqué
Rijtuig in de scheveningse duinen geflankeerd met berken, Gouache op papier, Afmeting +/- 37x23 cm, Gesigneerd rechtsonder voluit en gedateerd 1873, Henk Poort blz 179