Charles Henry Joseph Leickert (1816-1907) Lot n° 114
Résultat :
Estimation :
Gezicht op een stad in Holland, Aquarel op papier, Afmeting +/- 40x33 cm Gesigneerd rechtsonder en nogmaals gesigneerd op het uithangbord op het gebouw