Lot n° 104

Jan KOBEL III (1800-1838)

Résultat : Non Communiqué
Koeien in een Hollands landschap, Aquarel op papier, Afmeting +/- 29 x 20 cm, gesigneerd rechtsonder, kleine vouw in het midden van het papier