Lot n° 442

Résultat :
Estimation :

DOTREMONT CHRISTIAN (1922 - 1979) & APPEL KAREL (1921 - 2006) zeefdruk in kleuren n° EA uit de portfolio "Duo pour un pinceau et crayon" dd 1977 , maar uitgegeven in 1979 - 69,5 x 55,5 handgesigneerd door Appel en gedateerd (19)82 & getekend in het werk door Dotremont (toen al overleden) ||Christian Dotremont and Karel Appel screenprint in colors from the portfolio "Duo pour un pinceau et crayon" dd 1977 (but edited in 1979) - handsigned by Appel and signed in the work by Dotremont