APPEL KAREL (1921 - 2006) ronde schaal in geglazuurde keramiek n° 4/6 met de kleurrijke voorstelling van een gelaat met gele neus - diamètre : 37,5 cm getekend en gedateerd (19)77 OPGELET : dit is geen "Reflex"-uitgave || plat rond en céramique émaillée avec un visage coloré au nez jaune - numéroté 4/6, signé Karel Appel et daté (19)77