Naar Jean Antoine Watteau (19e eeuw), Landschap met spinster, olieverf op paneel, 25x18 cm (met lijst 32x27 cm), Conditie : Geparketteerd., Naar Jean Antoine Watteau, verworpen toeschrijving Jan Anton Garemijn (zie RKD nr 0351896).
Herkomst :
-Voorheen bij art dealer S. Nijstad, Lochem, alwaar gekocht door familie van de inzender.