Lot n° 272

Naar Jean Antoine Watteau (19e eeuw)

Résultat :
Estimation :

Naar Jean Antoine Watteau (19e eeuw), Landschap met spinster, olieverf op paneel, 25x18 cm (met lijst 32x27 cm), Conditie : Geparketteerd., Naar Jean Antoine Watteau, verworpen toeschrijving Jan Anton Garemijn (zie RKD nr 0351896). Herkomst : -Voorheen bij art dealer S. Nijstad, Lochem, alwaar gekocht door familie van de inzender.