Lot n° 169

Manier van Jean Antoine Watteau (19e eeuw)

Résultat :
Estimation :

Manier van Jean Antoine Watteau (19e eeuw), Een fête galante met een Pierrot, olieverf op doek, 65x49 cm, Conditie :,