Inleydinge tot de algemeene teyken-konst - Verligterie-kunde of regt gebruik der water-verwen - Inleyding tot de praktyk der algemeene schilderkonst
3 boeken in één vol. in-8° [12], 151, 92, 111 pp. Met twee gegraveerde titelprenten en enkele kopergravures i.t. Derde druk. Wat roestvlekkig. Gebonden in half bezaan uit de tijd, met gebruikssporen, sterk gewreven, verlies van leder aan onderste kapitaal, rood gespikkelde sneden
Ref. Kunst op Schrift 100. Derde editie van het standaardwerk die als praktische handleiding dient voor schilders door Willem Goeree (1635-1711). Dit werk werd in de Gouden Eeuw van de Nederlandse schilderkunst gepubliceerd, nl. de tijd van Rembrandt en Vermeer
Amsterdam
Daniel van den Dalen
1697