Lot n° 34

VAN DE VOORDE, Achiel

Résultat : Non Communiqué
Verzameling van twee kantwerksters, twee spinsters
Wit polychroom aardewerk (22, 16.5, 15.5 en 15 cm), niet gemerkt
Cat. p. 104/105; 106