Lot n° 17

[MAJOLICA]

Résultat : Non Communiqué
Minton Majolica Pottery Mermen Wine Cooler Urn
Hoogte: 42 cm, polychroom aardewerk. Eén klein stukje afgebroken, verder in zeer goede staat. Gemerkt MIRTON onderaan

[1868]