Vrouw met vuurkorfje op sokkel met kat
Wit polychroom aardewerk (33 cm), gemerkt met stempel 'made in belgium'
Zie cat. Volksaardewerk p. 97. Er wordt vermeld dat dit beeldje werd gemaakt naar een ontwerp van G. Pickery