Lot n° 6

CAESENS (Kortrijk)

Résultat : Non Communiqué
Verzameling met Vrouw met kapmantel, boerenkoppel en twee waterdragers
Polychroom aardewerk (31, 22, 22 en 22 cm), niet gemerkt