Lot n° 5

CAESENS (Kortrijk)

Résultat : Non Communiqué
Verzameling met 6 borstbeeldjes van Man en Vrouw, Vissers en Boeren
Polychroom aardewerk (12 tot 20 cm), niet gemerkt. Caesens en Société Belge de Poterie Flamande
Zie: Volksaardewerk p. 85/90