Lot n° 4

CAESENS (Kortrijk)

Résultat : Non Communiqué
Twee snoeppotten met man met pijp en vrouw met koffiemolen
Polychroom aardewerk (26 cm) bestaande elk uit twee delen, gemerkt 700 en 'La Roche'; 704 en stempeltje 'Made in Belgium' onderaan. Société Belge de Poterie Flamande