Lot n° 3

CAESENS (Kortrijk)

Résultat : Non Communiqué
Orgelspeler met hondenkar en aapjes
Polychroom aardewerk (26 cm x 25 cm), gemerkt 'Italiano - Gavionia Roma'
Zie: Volksaardewerk p. 89