5 grote vazen met Art-Deco elementen
Polychroom aardewerk (27 tot 40 cm) van Caesens uit Kortrijk, Willemyns uit Brugge en Delbaere uit Kortrijk, soms gemerkt met cijfers onderaan
Zie: Volksaardewerk in Vlaanderen p. 85/90