Lot n° 1

CAESENS (Kortrijk)

Résultat :
Estimation :

5 grote vazen met Art-Deco elementen Polychroom aardewerk (27 tot 40 cm) van Caesens uit Kortrijk, Willemyns uit Brugge en Delbaere uit Kortrijk, soms gemerkt met cijfers onderaan Zie: Volksaardewerk in Vlaanderen p. 85/90