Bague en or jaune 18 ct signée et numérotée CARTIER... Lot 70
Résultat :
Estimation :
Bague en or jaune 18 ct signée et numérotée CARTIER sertie de 3 brillants +/- 0.25 ct (légèrement abîmée, gravée) - 10.1 g (Taille: 63) \nBeschrijving in het Nederlands:\n Ring in 18 kt geelgoud getekend en genummerd CARTIER bezet met 3 briljanten +/- 0.25 kt (licht beschadigd, gegraveerd) - 10.1 g (Maat: 63)