Lot n° 62

Résultat :
Estimation :

5 bagues, collier, pendentif, 3 bracelets et 6 boucles d'oreilles en or 3 couleurs 18 ct serties de 2 brillants +/- 0.03 ct et 1 saphir (pierres fausses, perles fausses, personnalisée, fermoir cassé, abîmé, bosselées) - 42.1 g brut (Tailles: 2 x 56.5, 57, 54 & 55.5) (60 & 3 x 19 cm) \nBeschrijving in het Nederlands:\n 5 ringen, halsketting, hanger, 3 armbanden en 6 oorringen in 18 kt 3-kleurengoud bezet met 2 briljanten +/- 0.03 kt en 1 saffier (valse stenen, valse parels, gepersonaliseerd, sluiting gebroken, beschadigd, gedeukt) - 42.1 g bruto (Maten: 2 x 56.5, 57, 54 & 55.5) (60 & 3 x 19 cm)