Lot n° 58

Résultat :
Estimation :

Bague en or blanc 18 ct sertie de 2 diamants taille ancienne +/- 0.25 ct et 1 saphir (abîmée, bosselée) - 7.9 g (Taille: 61) \nBeschrijving in het Nederlands:\n Ring in 18 kt witgoud bezet met 2 diamanten oud slijpsel +/- 0.25 kt en 1 saffier (beschadigd, gedeukt) - 7.9 g (Maat: 61)