Bracelet en or jaune et blanc 18 ct serti de 13... Lot 51
Résultat :
Estimation :
Bracelet en or jaune et blanc 18 ct serti de 13 diamants taille 8/8 +/- 0.13 ct (pierres de couleur, pierre manque) - 11.4 g brut \nBeschrijving in het Nederlands:\n Armband in 18 kt geel- en witgoud bezet met 13 diamanten 8/8 slijpsel +/- 0.13 kt (kleurstenen, steen ontbreekt) - 11.4 g bruto