Lot n° 21

Résultat :
Estimation :

3 gobelets, plateau et coupe en argent poiçonnés avec partie en vermeil (abîmés, bosselés) - 527.9 g 3 plateaux en métal argenté (oxydés) (Diam: 2 x 14.5 cm & 1 x 24.5 cm) \nBeschrijving in het Nederlands:\n 3 bekers, dienblad en schaal in zilver gestempeld met gedeelte in vermeil (beschadigd, gedeukt) - 527.9 g 3 dienbladen in verzilverd metaal (geoxideerd) (Diam: 2 x 14.5 cm & 1 x 24.5 cm)