Porte-monnaie et boîte d'allumettes en argent... Lot 17
Résultat :
Estimation :
Porte-monnaie et boîte d'allumettes en argent 800/1000 poinçonnés (pierres de couleur, émail, abîmés) - 59.5 g (7 x 8 cm & 4.5 x 3 x 1.5 cm) 2 encadrements en argent (morceau manque, soudures, abîmés, bosselé) - 158.6 g brut (18 x 14.5 cm & 25.5 x 22 cm) \nBeschrijving in het Nederlands:\n Geldbeugel en luciferdoosje in zilver 800/1000 gestempeld (kleurstenen, émail, beschadigd) - 59.5 g (7 x 8 cm & 4.5 x 3 x 1.5 cm) 2 kaders in zilver (stuk ontbreekt, lasnaden, beschadigd, gedeukt) - 158.6 g bruto (18 x 14.5 cm & 25.5 x 22 cm)