Lot d'argenterie art nouveau. Il comporte quatre cuillers à glace à décor gravé de fleurs, deux cadres à photos miniatures (poinçons au titre de 925/°°), un couvert à salade japonnais à cuiller et fourchette en ivoire, manches agrementés de dragons et de bambou (±350g)
Lot art nouveau zilverwerk. Het bevat vier ijslepeltjes met een gegraveerd bloemendecor, twee miniatuur fotolijsten (gehaltekeuren 925/°°) en een Japans slabestek gedeeltelijk van ivoor en bestaande uit een lepel en vork waarvan de handvaten versierd zijn met een decor van draken en bamboe (±350g)