Masque africain en bois sculpté polychrome à chevelure en raphia, 20e siècle. On y joint son présentoir
Afrikaans masker van gesculpteerd en gepolychromeerd hout met haardos vervaardigd uit raffia, 20e eeuw. Met staander
H= 130 cm