Deux statuettes, l'une en bois sculpté courverte de cuir, l'autre en bois à rehauts polychrome. Mossi, Burkina Fasso. Debut du 20ième siècle
Twee beeldjes, één gesculpteerd van hout en met leder bekleed, het ander van hout met polychrome accenten. Mossi, Burkina Fasso. Begin 20e eeuw
H= 23 / H= 31 cm