Lot n° 44

Bram VAN VELDE (1895-1981)

Estimation :

Sans titre, 1980. Lithographie en couleurs sur Arches. Signée et numérotée 46/60. Ed. Putman, Paris. Imp. Pierre Badey, Paris. Kleurenlithografie op Arches vellum. Gesigneerd en genummerd 46/60. Ed. Putman, Parijs. Imp. Pierre Badey, Parijs. 64,8 x 49 cm [Putman/Mason : 353]