Sans titre, 1975.
Lithographie en couleurs sur Arches.
Monogrammée au pinceau par l'artiste.
Numérotée 88/100.
Ed. Putman, Paris.
Imp. Pierre Badey, Paris.
Kleurenlithografie op Arches vellum.
Monogram met een penseel van de kunstenaar. Genummerd 88/100.
Ed. Putman, Parijs.
Imp. Pierre Badey, Parijs.
98 x 62 cm
[Putman/Mason : 203]