Cain état, 1967.
Bois gravé en noir.
Signé, daté et titré.
Hout gegraveerd in zwart.
Gesigneerd, gedateerd en getiteld.
57,5 x 24 cm (image)
66 x 51 cm (feuille) Encadrée