Lot n° 339

Alexander CALDER (1898-1976)

Estimation :

Série Santa Claus, 1974. Eau-forte en noir sur Arches. Signée. Extraite de l'ouvrage “Santa Claus”. Edition l'Herne, Paris. Edition de 175 exemplaires + plus 50 E.A Ets in zwart op Arches vellum. Gesigneerd. Uit het boek “Santa Claus”. Editie l'Herne, Parijs. Editie van 175 exemplaren + meer dan 50 E.A. 50 x 65,5 cm