Sans titre,2004.
Deux impressions jet d'encre en noir recto/verso.
Edition de100 exemplaires.
Signées au dos.
Twee zwarte inkjet prints aan beide zijden.
Editie van100 exemplaren.
Gesingeerd op de achterkant.
60 x 88 cm Encadrée
Provenance/Herkomst:
Collection privée, Bruxelles.