Split Rocker Teller, 2012.
Assiette sérigraphiée en porcelaine.
Signée.
Edition de 2500 exemplaires.
Produit par Bernardaud, Limoges.
Un certificat d'authenticité sera remis à l'acquéreur.
Porseleinen gezeefdrukte plaat.
Getekend.
Editie van 2500 exemplaren.
Geproduceerd door Bernardaud, Limoges.
Een certificaat van echtheid zal aan de koper worden overhandigd.
Ø 31 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée, Bruxelles.