Balloon Dog (Yellow), 2015.
Assiette en porcelaine métallisée.
Signée.
Edition de 2300 exemplaires.
Produit par Bernardaud, Limoges.
Cette oeuvre est présentée dans sa boîte d'origine.
Un certificat d'authenticité sera remis à l'acquéreur.
Metalen porseleinen plaat.
Ondertekend.
Editie van 2300 exemplaren.
Product door Bernardaud, Limoges.
Dit werk is gepresenteerd in de originele doos.
Een certificaat van echtheid zal aan de koper worden overhandigd.
Ø 26 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée, Bruxelles.