Lot n° 304

JEFF KOONS (NÉ EN 1955)

Résultat :
Estimation :

Balloon Dog (Yellow), 2015. Assiette en porcelaine métallisée. Signée. Edition de 2300 exemplaires. Produit par Bernardaud, Limoges. Cette oeuvre est présentée dans sa boîte d'origine. Un certificat d'authenticité sera remis à l'acquéreur. Metalen porseleinen plaat. Ondertekend. Editie van 2300 exemplaren. Product door Bernardaud, Limoges. Dit werk is gepresenteerd in de originele doos. Een certificaat van echtheid zal aan de koper worden overhandigd. Ø 26 cm Provenance/Herkomst: Collection privée, Bruxelles.