Censura celebriorum authorum sive tractatus in quo varia virorum doctorum de clarissimis cujusque seculi scriptoribus judicia traduntur….. Genève, G. De Tournes,Cramer, Perachon, Ritter, S. De Tournes, 1710. In-4, chagrin façon cuir de russie, dos à nerfs orné de filets, double filet en encadrement sur plats, armoiries au centre, roulette intérerieure sur les chasses. Provenance: J. Gomez de La Cortina et ex-libris Bibliotheca Cortiniana.