Lot n° 1044

Résultat :
Estimation :

(Claus) Hugo Claus, Het Jansenisme. Antwerpen, Pink Editions & Productions, 1975. Los gr. in-fol. Met vijf litho's, gehoogd met aquarel. Alle prenten getekend en geletterd. Een van de zes geletterde auteursexemplaren, nr. B, na 25 reguliere ex. In zwart linnen band.