(Appel/ Cobra) Hugo Claus / Karel Appel, De Blijde... Lot n° 1038
Résultat :
Estimation :
(Appel/ Cobra) Hugo Claus / Karel Appel, De Blijde en Onvoorziene Week. (Parijs), Cobra, 1950. Los in-8°. 'De Hand-reeks nummer 1'. Een van de 200 met de hand genummerde ex., nr. 32. Alle zeven illustraties en het kaft gehoogd met aquarel. Gesigneerd in blauwe inkt door auteur en kunstenaar (uit de tijd).
In orig. geïllustreerd kaft. Uitzonderlijk fris en gaaf exemplaar.
Lit.: Voor twaalf lezers ... nr. 6.1.