Open Beach II, 1969
Huile sur toile. Signée, datée et titrée au dos.
Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld.
120 x 120 cm
Provenance/Herkomst: Collection privée / Prive collectie, Bruxelles.