Lot n° 333

ANDRE BEULLENS (1930-1976)

Estimation :

Open Beach II, 1969 Huile sur toile. Signée, datée et titrée au dos. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld. 120 x 120 cm Provenance/Herkomst: Collection privée / Prive collectie, Bruxelles.