Lot n° 511

Charles GOUWELOOS (1867-1946)

Estimation :

Westende, 1905 Huile sur panneau. Signée et datée au dos. Olieverf op paneel. Achteraan gesigneerd en gedateerd. 18,5 x 27 cm