Lot n° 216

SUSAN HILLER (1940-2019)

Résultat :
Estimation :

Desert and Cloud, 1996 C-print. Signé, daté et numéroté 12/25. C-print. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 12/25. 30 x 40 cm