Lot n° 95

ARMANDO (1928-2018)

Résultat :
Estimation :

La tête noire, 1991. Lithographie en couleurs. Signée, datée et annotée E.A. Kleurenlithografie. Gesigneerd, gedateerd en geannoteerd E.A. 159 x 119 cm