Lot n° 92

GEORGE RICKEY (1907-2002)

Résultat :
Estimation :

Four rectangles Broken Line, 1973 Lithographie. Signée, datée et numérotée 61/100. Lithografie. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 61/100. 76 x 56 cm