Lot n° 91

Gérard FROMANGER (Né en 1939)

Estimation :

Modèle nu. Lithographie en noir. Signée et annotée E.A. Dédicacée. Lithografie in het zwart. Gesigneerd en geannoteerd E.A. Toegewijd. 56 x 76 cm