Fischbild, 1986.
Tapis en laine signé dans la trame.
Ege Axminster,
Danemark, 1986.
20th Century Collection.
Ege Art Line.
Wollen tapijt gesigneerd in de inslag.
Ege Axminster,
Denemarken, 1986.
20e eeuwse collectie.
Ege kunstlijn
275 x 183 cm